03.05.2013

 

   "Majówka" zbliża się do końca .... mam teraz luzik - tzn trochę odpoczynku przez te kilka dni .... to dobrze .... przyda mi się regeneracja ... Byliśmy u Aduli :) fajna z Niej kumpela :) ... dawała mi buziaki, śmiała się, posiedzieliśmy trochę na dworze z psiakami ( ja mam Shilke a ona ma aż piątkę psiaków !!! SZOK !!! ) ... wiejskie powietrze mi chyba służy bo spałem jak mops :) .... oczywiście nie obyło się bez przygód ... już pod samym domem Ady popsuło się Nam auto tak, że wuja Marcin musiał Nas odwieźć do domu :/ wiecie jak to u mnie - nigdy się nie nudzę .... dzisiaj humor w miarę dopisuje pomimo, że pogoda jest kiepska :/ .... jutro na kontrole bioderek ...do cioci Sławy na masaż i na kawkę do Prababci .... później się zobaczy :) - kolejne dni pełne wrażeń ;)

huśdu huśdu z Mamą i z Adulą ;)
ja to mam szczęście :)

 

19.05.2013

 

   Sorki, że się dawno nie odzywałem ... wiecie jak to u mnie ... ciągle coś się dzieje .... nareszcie się zrobiła pogoda więc przy każdej nadarzającej się okazji staramy się z Rodzicami gdzieś wyskoczyć ;) .... dzisiaj np pojechaliśmy do Prababci ( mam dwie :) ) .... mówię Wam extra ... najpierw na kawkę i obiad do Babci i Dziadka - tak byłem przejęty, że aż zasnąłem ... potem do Prababci ... i tu oczywiście niespodzianka bo ani się obejrzałem a obudziłem się na podwórku właśnie u Niej :), świerze powietrze dobrze mi służy ... weekendy teraz mam na odpoczynki i regenerację ... w czerwcu jedziemy do nowej cioci od ćwiczeń ale bliższe szczegóły przedstawię Wam po tej wizycie :) ... w następną sobotę Tata jedzie "pozbyć się" naszych nakrętkowych zbiorów ... oczywiście zbieramy dalej jakby ktoś pytał ... tyle, że nie mamy już Auta :( żeby odbierać od wszystkich dlatego gorąca prośba o przesłanie do nas Waszych łowów lub chociaż o kontakt może coś uda Nam się zorganizować .... tyle u mnie ... piszcie też co u Was ?? ;) .... obiecuję, że postaram się częściej pisać .... aha zapomniałem dodać ... byliśmy u ortopedy ( wszystko ok ) jak również u "genetyka" - czekamy za wynikami ... i jeszcze jedno - od ostatniej wizyty Agatki mam nową ksywkę ..... MIMUŚ :) - podoba się Wam ??

tak sobie leżymy przytuleni z Shilką :)
pogaduchy z Babcią ;)
fota z ukrycia :) w trakcie przechadzki do Prababci - niewiele z tego pamiętam ;)
Prababciowe zbiory :)

30.05.2013

 

   Wkrótce dowiecie się .... w sumie ja też .... ile zebraliśmy wspólnymi siłami nakrętek do tej pory ..... pierwszy transport zabrany - 5850 kg !!!! czyli górrrraaaa nakrętek ..... dalszy ciąg akcji w najbliższą sobotę czyli w Dzień Dziecka .... a propos .... dostałem wczoraj paczkę od cioci Marleny ..... Dziadek otworzył i zamarł z wrażenia .... pluszowa POZIOMKA !!! po prostu cudna :) .... dzisiaj właśnie Dziadek z Babcią mi ją dostarczyli .... trochę też przy okazji musiałem zrobić "popisówy" pokazując jak ładnie staram się trzymać główkę leżąc na brzuchu :) .... bili mi brawo i nie powiem, podobało mi się :) .... w niedzielę byliśmy u cioci Hali na małej uroczystości gdzie poznałem kolejnych członków mojej rodziny :) .... Shila .... jak to Shila , szalona .... chciała bawić się z Kacprem tj z kotem .... zanosiła mu miśka żeby jej rzucał :) .... śmiesznie było  

ziomek-poziomek :)
z Babcią i Dziadkiem .... śpiewaliśmy piosenki Fasolek