11.01.2015

 

   oj pogoda w Nowym Roku Nas nie rozpieszcza :/ ... niestety przez ten wiatr nie śpię w nocy , a w zeszłą niedzielę miałem straszne napady, na szczęscie szybko się zregenerowałem :) ...do Warszawy po świętach nie dotarliśmy z powodu moich zarwanych nocek ... liczymy na to , że Pan Robert zawita do Poznania, bo dla Nas to spora wyprawa ... Jak Wam minęła noc sylwestrowa ? u mnie super!! była Ada i Piotrek ze swoimi  rodzicami i było bardzo wesoło :) o 24 zbudziły mnie fajerwerki i do 2 balowałem jeszcze z " Dorosłymi tv :)v... przed Nowym Rokiem przyszła do Nas kamizelka oscylacyjna - mieliśmy okazje wypróbować czy będzie mi służyła - koszt takiego cuda 30 tys ...niestety albo raczej stety - podczas drenażu łapałem bezdechy tak więc rodzice stwierdzili , że koflator u Mnie  to najlepsze rozwiązanie i kamizelkę odesłaliśmy , a pieniądzę przeznaczymy na urządzenie mojego  pokoju do ćwiczeń :)  i siedzisko do kąpieli ( bo ile mogę się kąpać w wannience dla niemowlaka ?! :) ...wczoraj byłem na imprezie u babci i cioci Ewy - było tyle ludzi , mówie Wam cała rodzina - bardzo mi się podobało , nawet w tym gwarze drzemkę sobie strzeliłem ...oby więcej takich wyjazdów ;) ...

z Prababcią i kuzynką Zosią :) oczywiście Mamy nie muszę przedstawiać ;)

22.01.2015

 

   Dzień Babci i Dziadka .... miałem też w tym swój udział ... zaprosiłem moich na przedstawienie do przedszkola .... oczywiście było dużo takich dzieci jak ja - czyli "wyjątkowych" ;) i równie "wyjątkowych" Dziadków, którzy nie ukrywali wzruszenia. Było wesoło i poważnie .... czyli tak jak być powinno .... ciocia Monika kilka dni wcześniej razem ze mną w pełnej konspiracji malowaliśmy kartki dla moich Babć i Dziadków - ależ było zdziwienie na ich twarzach :). 

Ostatnimi czasy nic mi się nie chce .... jakaś ta pogoda kiepskawa ... na szczęście jestem w dobrej kondycji - tak przynajmniej powiedziała Pani Dr jak była u Nas na wizycie :) ... oczywiście nie chwalmy dnia przed zachodem słońca - bo u mnie wystarczy jeden dzień żeby wszystko się diametralnie zmieniło. 

 

prawie gotowe ....