15.03.2017

 

   z jednego turnusu na drugi .... no dobra .... prawie ;) .....

Niedawno skończyłem wyjazdowy turnus w Centrum Fiszer w Szklarskiej Porębie, odpocząłem kilka tygodni i zacząłem w połowie lutego kolejny w Poznaniu w Ośrodku SILOE .... czyli dalej ćwiczenia w kombinezonie. 

Ogólnie super, wszystko dobrze .... niestety trzeci tydzień musieliśmy odpuścić z racji infekcji .... kiepsko się czułem, 4 dni miałem podwyższoną temperaturę, byłem strasznie zmęczony i nie miałem ochoty absolutnie na nic. 

Na szczęście najgorsze minęło i po kilku dniach mogłem zacząć na nowo ćwiczenia .... ale tym razem w domu i na spokojnie. Chyba było mi to potrzebne. Teraz dzień jak co dzień, ćwiczę z ciocią Olą w domu, korzystam z lepszej pogody i jak tylko nadarzy się okazja spaceruję w blasku słońca, ładując akumulatory ;). 

Teraz mam nową "atrakcję" w domu.... Tata zainstalował HAMAK, więc teraz albo z Mamą albo z Tatą ( i oczywiście z Shilką ) idziemy poleżeć na Hamaku, bujamy się, odpoczywamy i słuchamy muzyki - SUPER :) tak to ja uwielbiam ;)

W międzyczasie oczywiście przyjmuję też gości .... zawsze na chacie coś się dzieje .... nie ma, że siedzimy sami .... a jak już siedzimy sami w domu ze Staruszkami to wolimy sobie gdzieś pójść na spacer .... albo ....

do Teatru :) ..... TAK .... do Teatru. 

W niedzielę rodzice zabrali mnie do Teatru Muzycznego na spektakl pod tyt. "Teatr Baniek Mydlanych" .... powiem Wam, że:

1. Pierwszy raz byłem w Teatrze

2. W dodatku Muzycznym 

3. Pierwszy raz widziałem tak ooooogromneeeee bańki mydlane

4. Podobało mi się strasznie :) musimy to powtórzyć :)

Po spektaklu poszliśmy na spacer w okolice Starego Browaru, gdzie Rodzice ujrzeli zza okna Pana grającego na fortepianie .... chyba wiecie gdzie się udaliśmy ? 

Ahhhhh takie weekendy to mogą trwać cały weekend :D

samemu tez jest ok na Hamaku, ale jednak ze Staruszkami to inaczej ;)
.... takie coś te moje Ciotki wymyśliły .... no nie powiem ... ;)
obowiązkowy element, gdy nie ma wichury lub soczyście nie pada deszcz :D
tyle baniek .... w życiu nie widziałem
pełne skupienie podczas Teatru Baniek Mydlanych
.... uczniowie Bąbloszkoły :D
ahhhh ... czego chcieć więcej ? muzyka na żywo